• Euronics Hala

SEPULTURA 22.10.2022

 

Datum konání: 22.10.2022 19:00

Místo konání: Sportovní hala DATART (dříve SPORTOVNÍ HALA EURONICS), U Zimního stadionu 4286, 76001 Zlín

Jedná se o náhradní termín

Vstupenky zakoupené na předchozí událost Sepultura ze dne 12.11.2021 zůstávají v platnosti i pro tento termín.

Detail akce

Koncert brazilské metalová ikony SEPULTURA se překládá na podzim 2022!


Brazilští thrash metaloví hrdinové SEPULTURA bohužel musí z důvodů nám všem jasných a známých odložit své dlouho plánované turné po Evropě se svou letošní novinkou a velmi povedenou deskou „Quadra“.  Turné se naštěstí podařilo přeložit na podzim 2022! Jedna zastávka tohoto turné stále patří České republice a ZLÍNU!
SEPULTURA rozburácí zlínskou halu Datart 22.10.2022!


Speciálními hosty, kteří budou SEPULTURU na celém turné doprovázet zůstávají impozantní thrash metalisté SACRED REICH (USA) a legendární metaloví drtiči CROWBAR (USA)!

Andreas Kisser říká: "Je opravdu těžké odložit znovu další turné, kvůli omezení Covid-19. Jsme ale nuceni to udělat, abychom zajistili, že si všichni budou moci koncerty 100% užít. Jsme velmi šťastní a vděční za dosavadní prodej vstupenek a moc se těšíme, až vám všem zase zahrajeme. Bude to trvat trochu déle, ale nebojte, uvidíme se v bezpečném prostředí pro nás pro všechny. Dávejte na sebe pozor a poslechněte si Quadru!"

Světová metalová scéna by bez SEPULTURY nebyla stejná. Už celých 35 let nejsou tyto brazilské ikony jen celosvětově uznávanou kapelou, ale byli, jsou a navždy budou patřit mezi přední průkopníky Thrash Metalu, od chvíle, kdy v roce 1986 vydali své legendární debutové album „Morbid Visions“.
 „Quadra“, jejich mocný nový počin, je důkazem silné vůle, neutuchající žízně po životě a kvality tak ohromně vysoké, že to lze jen těžko popsat slovy! SEPULTURA, to je dnes neuvěřitelně mocná mašina, spojující mraky zkušeností a mladistvou sílu! Ve své doposud nejsilnější sestavě, kapela umocňuje talent členů staré školy Andrease Kissera (kytary, zpěv) a Paulo Xisto Pinto Jr. (basa), vokální sílu Derricka Leon Greena (zpěv) a svěžest bubeníka Eloy Casagrandeho.


22. října 2022 to bude ve ZLÍNĚ, hale Datart, vřít! Tento energií a skvělou muzikou nabitý večer s kapelami SEPULTURA, SACRED REICH a CROWBAR si prostě nenechte ujít! Určitě stojí za to si na něj ještě rok počkat.


Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín koncertu!


Copyright © 2019 DATART HALA ZLÍN